O NÁS
O NÁS

První zkušenosti jsem získávala od roku 1993 při práci pro Český červený kříž. Další cenné profesní zkušenosti jsem načerpala od roku 1995 při práci ve zdravotnictví, již jako lázeňská sestra a masérka ve Schrothových lázních v obci Lázně Dolní Lipová.

Díky, více jak patnatnáctileté praxi v tomto zajímavém oboru, jsem měla možnost reálně se setkat s velkým množstvím zajímavých lidí. Souběžně s tím jsem  se podrobně seznámila s rozmanitou řadou zdravotních problémů a obtíží, ktere je v životě provází. Při masážích mi to umožnilo naučit se a úspěšně používat celou řadu zajímavých a účinných masážních a relaxačních technik.

Práce masérky mě velice baví a proto se v tomto oboru v jednotlivých specializacích trvale vzdělávám na odborných seminářích, stážích a také v odborných kurzech. Každá nová technika je pak v mé praxi zastoupena mnoha desítkami hodin náročné práce.

V roce 2010 jsem začala studovat v Praze svou mnohaletou vášeň a to čínskou medicínu se zaměřením na akupunkturu. Studium jsem dokončila v roce 2014 závěrečnou zkouškou z akupunktury. Nyní působím také jako poradce v oboru tradiční čínské medicíny.

V současné době studiji Střední zdravotnickou školu v Šumperku, obor PRAKTICKÁ SESTRA (pětileté večerní studium).

Viz mé certifikáty  >>> <<ZDE KLIKNI >> Přechod k mým certifikátům <<<

YjAwMG